Co to są pliki cookies?

Są to proste pliki tekstowe, które przesyłamy na dysk twardy Twojego komputera poprzez przeglądarkę, z której korzystasz, aby umożliwić naszemu systemowi prawidłowe rozpoznanie przeglądarki i dostarczenie usług niezbędnych Tobie jako użytkownikowi strony, takich jak logowanie, zapamiętywanie adresu firmy oraz ustawień w zakresie wyświetlania naszej strony.

Polityka prywatności

Informacje, które gromadzimy, są wykorzystywane jedynie na potrzeby 'gotatra.pl' w celach statystycznych - nigdy nie przekazujemy ich innym firmom lub osobom.

Podstawowe informacje o twoim obiekcie które publikujemy pochodzą z powszechnie dostępnych źródeł. Rozszerzony zakres informacji o obiektach zależy wyłącznie od Ciebie i tylko takie informacje będą publikowane jakie zechcesz sam umieścić. Informacji tych, podobnie jak zdjęć portal gotatra.pl nie będzie sprzedawał, odstępował, użyczał czy wynajmował osobom czy też firmom trzecim. Te dane należą wyłącznie do Ciebie.

Korzystanie z usług innych firm

Do analizy ruchu na naszej stronie oraz stopnia jej wykorzystania wykorzystujemy narzędzia Google Analytics. Te pliki typu cookie są używane do wyświetlania odpowiednich reklam oraz linków, a firma Google może gromadzić informacje o Twoich wizytach na innych stronach internetowych korzystających z usług tego samego rodzaju. Więcej o prywatności w korzystaniu z Google Analytics przeczytasz pod poniższym linkiem: http://www.google.com/privacy/

Podobnie przy obrazowaniu lokalizacji obiektów korzystamy z Google Maps. W związku z tym firma Google może gromadzić informacje na temat Twojego obiektu. Więcej o prywatności w Google przeczytasz także pod: http://www.google.com/privacy/